Tabletki na wypadanie włosów Profolan

Łysienie to choroba, której żaden mężczyzna nie może i nie powinien lekceważyć. Wypadające, najczęściej w dużych ilościach włosy, to powód do dużego stresu, oznaczającego konieczność znalezienia środka mogącego temu skutecznie przeciwdziałać. W tym właśnie momencie zaczyna się kolejny problem, z wyborem najlepszego spośród wielu dostępnych na rynku. Różnią się one od siebie niekiedy bardzo znacznie, zwłaszcza składem i sposobem działania, a wybierając któryś z nich, trzeba także wziąć pod uwagę takie czynniki jak ewentualne skutki uboczne.

Ranking preparatów – istotne informacje w jednym miejscu.

Znalezienie tego jednego środka zapobiegającego wypadaniu włosów to pracochłonne zajęcie, wymagające przejrzenia niekiedy setek stron internetowych czy innych wartościowych źródeł. Ciężko jest również prawidłowo zidentyfikować, co wchodzi w jego skład i jak wpływa na włosy oraz skórę głowy, dlatego postanowiliśmy stworzyć dla Was ranking, prezentujący najpopularniejsze w naszym kraju preparaty. Umieszczając je w ściśle określonej kolejności, kierowaliśmy się przede wszystkim skutecznością ich działania, rodzajem czynników aktywnych i oczywiście brakiem nawet najmniejszych efektów niepożądanych.

Miejsce 1 – Profolan, bezpieczny i o kompleksowym działaniu.

Profolan najlepsze tabletki na wypadanie włosów

Najważniejszą rzeczą, niezbędną do zachowania zdrowia naszego organizmu, w tym również włosów, jest dostarczanie mu właściwej ilości witamin i minerałów oraz innych substancji odżywczych. Suplementację najlepiej jest prowadzić z użyciem nowoczesnych i zaawansowanych preparatów, takich jak Profolan. Można śmiało zaliczyć go do suplementów nowej generacji, o wszechstronnym działaniu praktycznie na wszystkie czynniki odpowiadające za przyspieszone wypadanie włosów. Doskonale sprawdza się nawet przy najtrudniejszym do wyleczenia łysieniu androgenowym, likwidując jego najważniejszą przyczynę, czyli nadmierne wydzielanie hormonu DHT, prowadzące do zakłócenia funkcjonowania mieszków włosowych i w rezultacie ich kurczenia się oraz obumierania. Na taką potwierdzoną skuteczność Profolanu wpływa jego skład, starannie dobrane substancje roślinnego pochodzenia, wyciągi z:

  • pokrzywy zwyczajnej, zioła zawierającego olbrzymie ilości witaminy C, E, A oraz minerały, cynk, żelazo, wapń i fosfor. Dzięki swoim właściwościom odżywczym zapobiega wypadaniu włosów, działa także regenerująco na skórę głowy,
  • skrzypu polnego, w którym znajdziemy łatwo przyswajalną krzemionkę, najważniejszy budulec włosa, odpowiadający za jego prawidłowo ukształtowaną strukturę. Dzięki skrzypowi włosy stają się odporniejsze na uszkodzenia i nie grozi im już kruchość oraz łamliwość,

Dodatkowo Profolan zawiera cenne i korzystnie wpływające na zdrowie aminokwasy, l – cysteinę i taurynę, wzmacniające włosy i przyspieszające procesy ich naturalnej regeneracji. Wszystkie te składniki są w dokładnie dobranych dawkach, w pełni zaspokajających dzienne zapotrzebowanie i razem wzięte tworzą unikalny czynnik aktywny tych tabletek, nazywany Grow 3, działający dokładnie w miejscu powstania problemu, w mieszkach i cebulkach włosowych.

Jak widać, tabletki mają stuprocentowo naturalny, bezpieczny skład, przez co ich używanie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka wystąpienia np. reakcji alergicznych. Często zdarza się to w przypadku zastosowania ekstraktów z innych roślin, nierosnących w naszym regionie świata, o nieznanym działaniu i trudnych do przewidzenia skutkach ubocznych. Zdecydowanie nie warto więc ryzykować swoim zdrowiem, a regularnie stosując Profolan można szybko pozbyć się wszystkich problemów z wypadającymi i osłabionymi włosami. Wystarczą tylko dwie tabletki dziennie i już po 2 – 3 tygodniach widać pierwsze pozytywne efekty kuracji. Na linii czoła i w zakolach pojawia się duża ilość nowych włosków, które szybko stają się mocne, grube i o naturalnym kolorycie. Pełne leczenie trwa zaledwie kilka miesięcy i dlatego warto zamówić ten suplement, co można zrobić bezpośrednio na stronie jego producenta. Daje to gwarancję najniższej jego ceny, która wynosi około 200 złotych za 60 tabletek, wystarczających na miesiąc. Można również skorzystać z atrakcyjnych promocji, kupując Profolan w zbiorczych pakietach złożonych z kilku opakowań.

Zamów Profolan!

Miejsce 2 – Follixin, na wypadanie i siwienie włosów.

Tabletki na wypadanie włosów Follixin

Drugie miejsce w naszym zestawieniu zajmuje Follixin, który oprócz wspomagania procesu wzrostu włosów ma również zapobiegać ich siwieniu i zaleca się go na łysienie androgenowe. Dostępny jest w postaci tabletek, także mających naturalny skład i złożonych przede wszystkim z hydrolizatów białek kolagenowych, czynnika aktywnego odpowiadającego za szybkie powstawanie nowych komórek włosa. Znajdziemy w nim również liczne substancje pochodzenia roślinnego, wciągi z pokrzywy oraz skrzypu polnego i szereg witamin, przede wszystkim te z grupy B, korzystnie wspomagające wzrost włosów. Follixin ma w swoim składzie również znaną l – cysteinę, kwas askorbinowy, czyli po prostu witaminę C oraz duże ilości miedzi. Działa dwutorowo, z jednej strony pobudzając cebulki włosowe do intensywniejszego wzrostu, a z drugiej zaś korzystnie wpływa na poprawę ukrwienia skóry głowy i lepsze jej natlenienie, co tworzy dobre środowisko dla nowych włosów, zapobiegając jednocześnie ich wypadaniu. Chroni także skórę przed innymi chorobami powodującymi łysienie, łagodzi stany zapalne i podrażnienia.

Zamów Follixin!

Miejsce 3 – DX2, kapsułki znanego producenta szamponów.

Dx2 kapsułki

Nazwa ta prawie natychmiast kojarzy się nam z wieloma kosmetykami szeroko reklamowanymi w mediach, zwłaszcza szamponami. W założeniu mają one przeciwdziałać zarówno siwieniu włosów, jak i ich nadmiernemu, przyspieszonemu wypadaniu, jednak warto wspomóc ich działanie kapsułkami DX2. Pomagają one przywrócić włosom utracone siły witalne, a w ich składzie znajdziemy wiele substancji znanych również z innych preparatów przeciwko łysieniu, takich jak wyciągi ze skrzypu polnego, biotynę i inne witaminy z grupy B, witaminę A, E oraz C, l – cysteinę, cynk, żelazo, selen i jod. Wszystkie te składniki korzystnie wpływają na zdrowie skóry głowy oraz włosów, które dzięki nim nie tylko odrastają, ale stają się też grubsze, mocniejsze i lepiej odżywione. Niestety, DX2 w kapsułkach nie ma takiej skuteczności, jakiej oczekują po nim panowie z postępującym łysieniem, niekiedy jest po prostu za słaby. Skład nie jest nastawiony na przeciwdziałanie łysieniu androgenowemu, najczęściej spotykanemu i preparat przyda się raczej tylko przy niewielkim przerzedzeniu fryzury spowodowanym innymi przyczynami niż podłoże genetyczne, zmianami hormonalnymi, niewłaściwą dietą czy nadmiernym łojotokiem.

Miejsce 4 – Loxon, płyn do stosowania zewnętrznego.

Loxon 2%

Jest to kolejny środek, który cieszy się stosunkowo dużą popularnością i dlatego zdecydowaliśmy się dać mu aż czwarte miejsce w rankingu. Loxon to płyn do użycia zewnętrznego, wcierania w skórę głowy, co ma powstrzymać postępujące łysienie androgenowe. Wśród innych preparatów wyróżnia się jednym z najsilniejszych czynników aktywnych, którym jest substancja o nazwie minoxidil. Jest to organiczny związek chemiczny, używany wcześniej przy leczeniu nadciśnienia tętniczego, którego działanie na włosy odkryto zupełnie przypadkowo, a w tym preparacie występuje zazwyczaj w dwóch stężeniach, 2 lub 5 procent. Loxon w ciągu kilku miesięcy jest w stanie powstrzymać proces degeneracji mieszków włosowych przez dihydrotestosteron, czyli DHT, jednak stosując go, trzeba liczyć się z poważnymi skutkami ubocznymi, powodowanymi właśnie przez minoxidil. Może wystąpić swędzenie, podrażnienie skóry głowy, jej łuszczenie, a nawet obrzęki. Czynnik ten nie pozostaje też bez wpływu na ogólne samopoczucie i stan zdrowia, powodując między innymi bóle w klatce piersiowej i wzrost ciśnienia krwi, dlatego stosując go, należy ściśle przestrzegać zaleceń producenta i zachować należytą ostrożność.

Miejsce 5 – Seboradin Men Forte, kuracja w ampułkach.

Seboradin Men Forte ampułki

Ostatnie miejsce zajmuje Seboradin, nowatorska kuracja zarówno przeciwko łysieniu androgenowemu, jak i innym odmianom tej choroby , w postaci ampułek zawierających zaawansowane serum do wcierania w skórę głowy. Firma ta słynie z innych preparatów mających zapobiegać wypadaniu włosów, przede wszystkim szamponów dostępnych w wersjach dla mężczyzn i kobiet. Serum w ampułkach charakteryzuje się ciekawym składem, w którym najważniejsza jest kofeina, nie tylko stymulująca włosy do szybszego wzrostu, ale i nadająca im dużą wytrzymałość na różne niekorzystne dla nich czynniki np. atmosferyczne. Oprócz kofeiny Seboradin zawiera także wyciąg z guarany, odżywiający skórę, dający włosom siłę do intensywnego wzrostu i poprawiający ich ukorzenienie się w cebulkach. Całość uzupełniają ekstrakty z chmielu i egzotycznej rośliny Muira Puama, blokujące wydzielanie hormonu DHT i innych szkodliwych enzymów uszkadzających włosy i odpowiadających za ich wypadanie oraz wyciąg z zielonego groszku, pełen witamin i cennych minerałów.

Dobór właściwego preparatu przeciwdziałającego łysieniu nie jest łatwy. Jest ich wiele, różniących się składem czy sposobem działania i ciężko jednoznacznie wskazać najlepszy. Dobierając go, należy kierować się swoimi indywidualnymi potrzebami, a najlepiej zdać się na opinie specjalisty, lekarza dermatologa lub trychologa. Powiedzmy sobie szczerze, że tylko oni są w stanie prawidłowo zdiagnozować przyczyny wypadania włosów i na ich podstawie dobrać metodę leczenie. Jednak warto je wspomóc, stosując przedstawione przez nas, odpowiednie suplementy diety, czy inne ogólnodostępne środki, które skutecznie wspomogą nasz organizm, dając mu wymagane siły witalne, dzięki czemu problem łysienia w krótkim czasie stanie się tylko przykrym wspomnieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.