Revitax szampon opinie, cena i działanie

Jestem jednym z milionów mężczyzn, którzy mają kłopot z przyspieszonym łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów. Problem ten staje się wręcz powszechny, a sposobów poradzenia sobie z nim jest naprawdę wiele. Najważniejsze staje się oczywiście właściwe zdiagnozowanie przyczyny, ale jeśli łysienie nie ma podłoża chorobowego, to można próbować z nim walczyć ogólnodostępnymi środkami. Na pierwszy ogień zazwyczaj idą różnego rodzaju kosmetyki, tak było też w moim przypadku, a gdy zauważyłem powiększające się zakola, postanowiłem wypróbować jeden z szamponów, który ma temu zapobiegać.

Revitax – szampon na porost włosów.

RevitaxFora w internecie pełne są dyskusji o najróżniejszych, mniej lub bardziej skutecznych specyfikach, ale zauważyłem, że dosyć często przewija się w nich szampon o nazwie Revitax. Wiele osób wystawiło mu nawet pozytywne opinie, więc nie mając zbyt wiele do stracenia, postanowiłem go wypróbować. Reklamy przedstawiają go jako środek pomagający zwalczać wszystkie odmiany łysienia. Revitax zawiera w swoim składzie kofeinę, mającą pozytywnie wpływać na cebulki i mieszki włosowe, poprzez hamowanie nadmiernego wydzielania hormonu DHT je niszczącego. Kofeina stymuluje też wzrost nowych włosów, odżywiając je i nawilżając. Szampom zawiera też witaminę D i d-pantenol, który ma sprawić, że włosy będą grubsze, miększe i łatwiejsze do rozczesania.

Wszystko to pięknie wyglądało na papierze, ale zastosowanie Revitaxu w praktyce rozwiało mój początkowy entuzjazm. Myjąc włosy zgodnie z zaleceniami producenta, uważnie obserwowałem, czy zachodzą jakieś korzystne zmiany, ale niestety po raz kolejny się rozczarowałem. Włosy owszem, były bardziej błyszczące, miękkie, zniknął nawet łupież, kolejna moja zmora, ale zachwalanego intensywniejszego wzrostu nowych nie stwierdziłem . Zacząłem być już nieco zniechęcony do kosmetyków i chciałem znaleźć środek, nie wymagający ode mnie wielogodzinnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Profolan – najwyższa jakość na polskim rynku.

Szukając właśnie takiego preparatu przeciwko łysieniu, natrafiłem na Profolan, tabletki, które w krótkim czasie Profolanrozwiązały wszystkie moje problemy. Opinie osób, które już go używały były jednoznacznie pozytywne, a niekiedy wręcz entuzjastyczne i zachęcony nimi kupiłem pierwsze opakowanie, zamawiając je bezpośrednio na stronie producenta. Cena za 60 tabletek to około 150 złotych i już ta ilość Profolan sprawiła, że moja fryzura zaczęła odzyskiwać wygląd sprzed kilku lat. Wpływ na to ma jego skład, opracowany w nowoczesnych laboratoriach producenta, który opierał się na najnowszych wynikach badań w dziedzinie przeciwdziałania wypadaniu włosów. Substancja czynna nazywana Grow 3 najskuteczniej powstrzymująca nadmierne wydzielanie wspomnianego hormonu DHT, bijąc na głowę inne środki dostępne na rynku. Grow 3 zapobiega obumieraniu mieszków, a ich prawidłowa praca sprzyja szybszemu odrastaniu mocnych, grubych i co najważniejsze zdrowych włosów. Za ich odżywienie odpowiadają wyciągi ze skrzypu polnego i pokrzywy zwyczajnej, pełne witamin i substancji mineralnych. Już trzy miesiące używania Profolan praktycznie powstrzymały proces łysienia, a moje włosy nie tylko stały się gęstsze, ale odzyskały swój naturalny głęboki i lśniący kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.