Revalid opinie na temat kilkutygodniowej kuracji.

Spacerując ulicami wielu polskich miast, można zauważyć dwa podstawowe typy łysiejących mężczyzn. Pierwszy to panowie, którzy w pełni pogodzili się z łysiną i nawet uczynili z niej pewien atut, a druga to ci, nieustannie usiłujący ją zamaskować, często wyjątkowo nieestetycznymi zaczeskami. Ja na szczęście należę do trzeciej grupy, która postanowiła poradzić sobie z tym problemem, stosując środki zapobiegające wypadaniu i przyspieszające porost włosów. Są one szeroko dostępne, a wiele z nich, tak jak np. Revalid, mogą używać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

CHCĘ SPRAWDZIĆ NAJLEPSZY PRODUKT NA ŁYSIENIE

Skład, oparty na naturalnych składnikach.

Revalid

Kupując Revalid w kapsułkach kierowałem się opiniami wielu znajomych, którzy go wcześniej stosowali. Nie były one jednoznacznie pozytywne, mogę powiedzieć, że nawet zróżnicowane, ale mnie zachęcił do zakupu skład preparatu. Jestem zwolennikiem naturalnych, ekologicznych i najlepiej roślinnych składników wszelkich leków, a Revalid właśnie takie zawiera. Przede wszystkim są to ekstrakty takich roślin jak proso, zawierające aminokwasy siarkowe, podstawowy składnik keratyny. Wyciągi z drożdży piwnych są bogate w witaminy z grupy B, a te z kiełków prosa zawierają witaminę E i kolejne aminokwasy wspomagające porost włosów. W całym tym procesie biorą też udział składniki mineralne, takie jak cynk redukujący nadmierne wydzielanie sebum i pobudzający podziały komórkowe, żelazo dostarczające energii niezbędnej do przebiegu procesu oraz miedź odpowiedzialna za wytwarzanie keratyny i naturalne zabarwienie włosów.

Kuracja, która niestety nie spełniła moich oczekiwań.

W przeciwieństwie do wielu innych środków mających w założeniu zapobiegać nadmiernemu wypadaniu włosów, Revalid bierze się aż 3 razy dziennie. Jest to trochę uciążliwe, ale skoro producent tak zaleca, to nie miałem wyjścia. Opakowanie zawierające 90 tabletek starczyło mi więc na miesiąc i przez ten czas obserwowałem ich wpływ na moje włosy. Najważniejsze było, że tym razem nie wystąpiły u mnie żadne skutki uboczne, choć działania leku nie nazwałbym rewelacyjnym. W okolicach skroni oraz na linii czoła pojawiło się co prawda dosyć sporo nowych włosków, ale były delikatne i kruche. Stopniowo wzmocniła się ich struktura, ale moim zdaniem trwa to zbyt wolno, a ja oczekuję konkretnych i co najważniejsze szybkich efektów. Dlatego, mimo że Revalidowi nie mogę wystawić negatywnej oceny, to jednak znalazłem o wiele skuteczniejszy środek, Profolan.

Profolan – wszystko, czego potrzebowały moje włosy.

Profolan

Po kilku miesiącach stosowania stwierdzam, że jest to zupełnie nowa jakość na rynku preparatów przeciwko łysieniu i nigdy wcześniej moje włosy nie dostały takiego zastrzyku energii, jaki dał im Profolan. Opinia o nim może być tylko jedna, piątka z plusem, działa i to jest najważniejsze. Jego skład sprzyja szybkiemu wzrostowi mocnych, zdrowych włosów, o naturalnym, a wydaje mi się, że nawet bardziej intensywnym kolorze. Są to wyłącznie tak przeze mnie cenione naturalne substancje, wyciągi z naszych polskich ziół, pokrzywy oraz skrzypu polnego. Zawierają witaminy B oraz E tak potrzebne do prawidłowego odżywienia włosów i skóry głowy, oraz aminokwasy, takie jak l-cysteina. Skoncentrowane w silnej i starannie dobranej dawce, tworzą czynnik aktywny Grow 3, skutecznie blokujący wydzielanie hormonu DHT, niszczącego mieszki włosowe. Profolan można kupić za pośrednictwem witryny internetowej producenta, w cenie 200 złotych za kompletną miesięczną kurację. Wiem, że będę go nadal stosował, co polecam też innym panom, szczególnie tym z zaczeskami.

CHCĘ SPRAWDZIĆ NAJLEPSZY PRODUKT NA ŁYSIENIE

Comments (5)

 1. Powiem krótko, w moim przypadku działa skutecznie, włosków coraz więcej. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to szybkość działania i nie wiem od czego to zależy, może od rodzaju łysienia.

 2. Też je brałem i włosy odrastały. Co to czasu, jaki to trwało, to prawda i trzeba czekać kilka miesięcy na efekty. Biorę teraz Profolan i polecam. Spróbuj, to sam zobaczysz różnicę.

 3. Profolan to ja mam od dawna w łazience. Kiedyś nie brałem nic, ale kiedy przeczytałem o nim w internecie, to od razu kupiłem i łysienie już mnie nie dotyczy. Muszę tylko pamiętać o wzięciu rano tabletek i po problemie.

 4. Używałem Revalidu przez jakiś czas i nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że nie działa. Szczerze mówiąc włosy odrastały i to nawet mocne i w miarę gęste, ale tempo było stanowczo za wolne. Moja łysina wkurzała mnie tak bardzo, że musiałem poszukać czegoś innego. Nie powiem, zajęło mi to kilka ładnych dni lektury, ale skoro wiele osób polecało Profolan, to też go kupiłem. Biorę go od 5 miesięcy i wiem, że warto było dać te dwie stówki za niego. Jeszcze trochę i włosy wrócą do poprzedniego stanu.
  Za:
  – skuteczność !!!
  – szybkość działania,
  – naturalny skład i bez sensacji po wzięciu tabletek.
  Przeciw:
  – może cena, ale działanie to rekompensuje.

 5. Ja biorę już trzecie opakowanie i jestem zachwycony. Przed Profolanem brałem wiele innych suplementów i różnie ze mną bywało, najczęściej miałem tylko jakieś sensacje żołądkowe, ale zero innych efektów, a zwłaszcza odrastania włosów. Szukałem przyczyn, ale chyba byłem na coś w tych tabletkach uczulony. Odkąd biorę Profolan nie czuję już żadnych efektów ubocznych, a włosy w końcu zaczęły normalnie rosnąć. Na cenę to nie narzekam, bo za inne płaciłem nawet więcej, a rezultatów żadnych nie było.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.