Radical Med opinie, efekty i cena

Łysienie to poważny problem, który dotyka nie tylko mężczyzn, ale i wiele kobiet. Przyczyny takiego stanu rzeczy są różne, począwszy od braków w higienie, aż po zmiany chorobowe w obrębie skóry głowy. Nadmierne wypadanie włosów niezwykle trudno jest powstrzymać i wymaga to stosowania rozmaitych środków, najczęściej farmakologicznych. Można je w dużej ilości znaleźć w każdej aptece, ale wybranie spośród nich naprawdę skutecznego może być trudniejsze, niż nam się wydaje. Czasami dobrze jest je wspomóc właściwie dobranymi kosmetykami np. szamponami, które zadbają nie tylko o kondycję czy zdrowie włosów, ale nadadzą im też wyjątkowo atrakcyjny wygląd.

Radical Med – biokompleks kotwiczący włosy.

Radical Med

Szukając najbardziej mi odpowiadającego, przeglądałem liczne fora internetowe i zasięgnąłem jak zawsze opinii znajomego farmaceuty. Ten polecił mi całkiem nowy szampon, który pojawił się na rynku w naszym kraju, Radical Med. Jest on reklamowany, jako przeznaczony do mycia osłabionych i zniszczonych włosów, a jego unikalna receptura ma być bogata w składniki nie tylko wzmacniające strukturę włosa, ale i zapobiegające jego wypadaniu. Wybrałem się więc do apteki i zakupiłem butelkę tego podobno magicznego szamponu, choć cena 20 zł za opakowanie 300 ml na pewno nie jest zbyt atrakcyjna.
Producent reklamuje swój produkt, jako jedyny posiadający tzw. biokompleks kotwiczący włosy. Szampon ma dosyć przyjemny, choć nieco zbyt intensywny, ziołowy zapach. Pieni się nawet dobrze, a ze spłukiwaniem nie ma większego problemu. Jednak po wysuszeniu głowy zauważyłem pierwszą wadę, włosy stały się sztywne i do przywrócenia im miękkości musiałem zastosować odżywkę. Skóra nie uległa podrażnieniom i nie odczułem żadnej reakcji alergicznej, ale wielu innych użytkowników opisuje problemy z pojawiającym się po jego zastosowaniu łupieżem. Jeśli chodzi o działanie tak zachwalanego biokompleksu, to nie zauważyłem, aby cokolwiek uległo znaczącej poprawie. Co prawda na głowie pojawiło się trochę nowych włosków, ale nie jest to ilość, która wzbudza mój entuzjazm i jest ich po prostu zbyt mało.

Profolan – opinia, która jest w pełni zasłużona.

Profolan opakowanie

Muszę powiedzieć, że zacząłem już być nieco zniechęcony, ale tylko do momentu, dopóki nie trafiłem na reklamę Profolan, leku przeciwko łysieniu w postaci łatwych do połknięcia tabletek. Opinie, jakie przeczytałem na jego temat w internecie były w większości pozytywne, zachęciły mnie do zakupu i muszę powiedzieć, że już kilka pierwszych tygodni stosowania przyniosło rezultaty, o jakie dokładnie mi chodziło. Moje włosy zaczęły odrastać znacznie szybciej, dawno nie miały tak zdrowego wyglądu i odzyskały swój utracony blask. Odpowiedzialny jest za to czynnik aktywny, który zawiera Profolan, o nazwie Grow 3. Skutecznie blokuje on hormon DHT odpowiedzialny za obumieranie mieszków włosowych i w rezultacie wypadanie włosów. Mogę powiedzieć, że jego działanie sprawdziłem doświadczalnie, a efekty uzyskałem już po wzięciu pierwszej serii 60 tabletek. Jego cena może wydawać się nieco wysoka, bo wynosi 150 złotych za jedno opakowanie leku. Jednak patrząc w lustro i obserwując gęstszą fryzurę oraz zmniejszone zakola, mogę powiedzieć, że nie żałuję tych wydanych pieniędzy. Może i nie był tani, ale rekompensuje to w pełni tym, co dzięki niemu uzyskałem.

Comments (4)

  1. Kupiłem ten szampon zupełnie przypadkowo i muszę stwierdzić, że jest skuteczny. Ideałem bym go nie nazwał, ale pewne efekty daje, trochę włosów mi już odrosło i to już po kilku miesiącach. Jednak nie polecam go odstawiać, bo znów zaczną wypadać.

  2. Ostatnio zaczęły się u mnie problemy z łysieniem, ale nie lubię łykać tabletek, więc myję głowę Radicalem. Poczytałem o nim nieco w necie i wiele osób go polecało. Jakiś meszek powoli się pojawia, więc kupię jeszcze jedną butelkę i zobaczę co będzie dalej.

  3. Włosy można myć, ale szału nie ma. Nie wiem czy warto dalej go stosować, bo na razie nie widzę zbyt dużej poprawy. Zużyję butelkę do końca i kupię chyba Profolan, opinie ma całkiem niezłe.

  4. Radical Med ten szampon jest ok dlaczego nic nie pisze jak dlugo i czesto myc wlosy tym szamponem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.