PhenQ: opinie, skład, efekty… Czy to skuteczne kapsułki na odchudzanie?

Droga do szczupłej sylwetki bywa długa, skomplikowana i pełna niepowodzeń, które przeważnie wynikają ze stosowania źle dobranych diet i wątpliwej jakości tabletek. Ostatnio coraz większą uwagę osób próbujących zrzucić nadwagę, przykuwają kapsułki PhenQ. Czy są skuteczne?

PhenQ- skład i działanie

PhenQProducent PhenQ przekonuje nas, że preparat działa z siłą wszystkich innych kapsułek na odchudzanie razem wziętych. Koncentruje się bowiem na kilku różnych zadaniach, a nie tylko na jednym, jak czyni to większość suplementów.

Niektóre substancje aktywne PhenQ hamują apetyt, inne dodają wigoru i wzmagają chęć do aktywności fizycznej, crossfit czy jazdy na rowerze, jeszcze inne przyspieszają metabolizm, kolejne „rozprawiają się” z tłuszczem. Na stronie producenta czytamy także, że kapsułki PhenQ wpływają pozytywnie na nastrój, który, jak wiadomo, często bywa zaburzony u osób walczących z nadwagą. Za wszystkie te właściwości odpowiadają:

  • Capsimax Powder – zwiększa termogenezę, pobudza metabolizm, prowadzi do intensywniejszego spalania kalorii.
  • Węglan wapnia – zapobiega magazynowaniu tłuszczu przez organizm i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.
  • Chrom – pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru w organizmie, blokuje apetyt, zapobiega podjadaniu.
  • Wyciąg z kaktusa nopal – zawiera błonnik pokarmowy, hamuje głód, dodaje energii.
  • L-karnityna – podczas dłuższej aktywności fizycznej potęguje spalanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

PhenQopinie i efekty

Nie sposób nie zgodzić się, że PhenQ posiada ciekawie przemyślany skład. Taki wielozadaniowy preparat wydaje się stanowić idealną receptę na problemy ze zrzuceniem nadwagi. Opinie o PhenQ dają jednak do zrozumienia, iż kapsułki te nie są do końca skuteczne. Być może dawki substancji aktywnych są zbyt małe? Albo zwyczajnie czegoś w tym preparacie zabrakło? W każdym razie, większość osób, które miały do czynienia z PhenQ, mówi, że działa średnio. Hamuje apetyt, ale na krótko, po jakimś czasie od zażycia kapsułki nawyk podjadania i tak daje o sobie znać.

Przeczytaj także recenzję produktu Germixil

Co do tempa spalania tłuszczu przez PhenQ, opinie również nie są najlepsze. Większość osób nie zauważyła znaczących spadków masy ciała. Jeśli chodzi o zwiększanie poziomu energii, PhenQ radzi sobie dobrze. Na skutek działania zawartej w preparacie kofeiny, występuje efekt pobudzenia. Łatwiej jest zmobilizować się do aktywności niż bez asysty tabletek. Co do obiecanej poprawy nastroju, większość osób jej nie zaobserwowała.

PhenQwnioski

Kapsułki PhenQ dodają energii, w pewnym stopniu pomagają ograniczyć nawyk podjadania i nieznacznie przyspieszają redukcję masy ciała. Nie działają jednak z mocą przewyższającą moc innych kapsułek na odchudzanie. Biorąc pod uwagę sposób działania poszczególnych składników oraz subiektywne opinie, można wywnioskować, iż najlepiej PhenQ radzi sobie przy jednoczesnym intensywnym treningu fizycznym i diecie. Jeśli jednak szczególnie trudno jest nam zmotywować się do uprawiania sportu i zmiany diety, preparat może być mało lub średnio skuteczny.

W tym wypadku godny polecenia jest sprawdzony i efektywny preparat na odchudzanie o nazwie Silvets. Jego skład bazuje na silnie działających substancjach naturalnych, co czyni go najskuteczniejszym na rynku.

Co zawiera Silvets i dlaczego działa silniej od innych preparatów na odchudzanie?

Składniki dobrego suplementu na odchudzanie powinny same w sobie działać skutecznie, ale też dobrze współpracować ze sobą nawzajem. Połączenie kilku silnych substancji o uzupełniającym się działaniu to patent na potężne efekty odchudzające. Taką cechą charakteryzuje się właśnie Silvets, a w jego skład wchodzą:

  • Wyciąg z jagód Acai – niezwykle ceniony składnik w branży suplementów diety na odchudzanie. Bogate źródło błonnika, booster metabolizmu i skarbnica witamin i minerałów w jednym. Bardzo skuteczny składnik w zakresie hamowania apetytu, poprawy przemiany materii i wyzwalania energii i witalności.Silvets
  • Guarana – naturalny składnik o właściwościach pobudzających. Dzięki guaranie znika poczucie zmęczenia, poprawiają się nasze możliwości fizyczne, dużo łatwiej jest też zmobilizować się do podjęcia aktywności. Ponadto składnik ten zmniejsza łaknienie, poprawia przemianę materii i prowadzi do szybszej redukcji tkanki tłuszczowej.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty – jedna z najcenniejszych substancji naturalnych wykazujących pozytywny wpływ na proces spalania tkanki tłuszczowej. Stymuluje metabolizm, hamuje głód, reguluje trawienie, wspomaga spalanie nagromadzonego tłuszczu.
  • Bioperina (piperyna) i cayenne – pobudzają metabolizm, nasilają termogenezę (dzięki czemu nasz organizm spala większe ilości kalorii), sprzyjają redukcji tłuszczu.
  • L-karnityna – wzmaga proces czerpania energii z zapasów tłuszczowych w czasie aktywności fizycznej.

Silvetsgdzie kupić?

Silvets w niepowtarzalny sposób aktywuje nasze ciało do intensywnego pozbywania się zapasów w postaci tkanki tłuszczowej. Sprawia, że jemy znacznie mniej, znacznie więcej się ruszamy i znacznie szybciej chudniemy. Jest pomocny nawet dla osób, którym bardzo trudno zmobilizować się do ruchu i diety.

Jeśli chcesz stać się posiadaczem najskuteczniejszych tabletek na odchudzanie na rynku, sięgnij po Silvets! 100-procentową gwarancję oryginalnego, w pełni skutecznego preparatu da ci wyłącznie zakup na oficjalnej stronie producenta kapsułek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.