Znalezienie właściwego produktu zdrowotnego na ciągle powiększającym się rynku w Polsce stanowi niemały problem, podobnie jak znalezienie potrzebnych informacji w globalnej sieci. Stworzyliśmy naszą stronę właśnie po to, aby Wam to ułatwić i pokazać, co może sprawdzić się przy wielu dolegliwościach i jakie preparaty pomogą w ich leczeniu. Na opinie-konsumentow.pl gromadzimy i porządkujemy informacje, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, opinii najlepszych i cenionych specjalistów z danej dziedziny.

Warto zapoznać się z artykułami pisanymi przez nasz zespół redakcyjny, który każdego dnia testuje dla Was między innymi suplementy diety, pomocne przy odchudzaniu, męskich problemach, czy innych powszechnie spotykanych schorzeniach. Nie twierdzimy, że wiemy o tym wszystko, ale cały czas zdobywamy potrzebną wiedzę, tak, aby każdy Czytelnik odwiedzający naszą stronę, wiedział co będzie dla niego najlepsze. Zapraszamy do lektury i dzielenia się swoimi uwagami, a Wasze komentarze i uwagi są zawsze mile widziane i chętnie na nie odpowiemy.

Piotr Kozłowski

Mam 37 lat, mieszkam w Warszawie, a moją pasją jest wszystko, co wiąże się ze zdrowym trybem życia. Dietetyką i tematami pokrewnymi zajmuję się od blisko 10 lat i przez ten czas ukończyłem wiele profesjonalnych kursów w tej dziedzinie. Dało mi to dużą wiedzę, solidne podstawy do sformułowania zasad zdrowego odżywiania, które najpierw wypróbowałem na sobie. Kiedyś sam borykałem się z nadwagą, a gdy różne przypadkowe diety nie dawały żadnego efektu, postanowiłem podejść do tego tematu fachowo i wreszcie udało mi się schudnąć.

Od tego momentu zacząłem rozwijać moją pasję i stopniowo do odchudzania dołączyłem inne aspekty zdrowotne. Przede wszystkim aktywność fizyczną, bez której nie ma co marzyć o utracie wagi, a następnie sprawy związane z problemami dotykającymi sporą część mężczyzn, powodującymi spadek libido czy przyspieszone łysienie. Szukam nowych suplementów diety, zarówno odchudzających, jak i poprawiających ogólny stan zdrowia, a recenzując je, rozbijam na czynniki pierwsze ich skład, opisując dla Was działanie poszczególnych substancji aktywnych. Pasjonuję się też ziołolecznictwem, ciągle znajduję i opisuję rośliny, którymi z powodzeniem można zastąpić większość sztucznych składników popularnych medykamentów.

Karolina Wieczorek

Jestem entuzjastką aktywnego życia i naturalnego odżywiania. Codziennie udoskonalam ciało i umysł – biegam, trenuję na siłowni, spaceruję, medytuję, zagłębiam się w arkana zdrowej, lekkiej, a zarazem smacznej i aromatycznej kuchni. Kiedyś moje życie wyglądało zupełnie inaczej. Prowadziłam typowo siedzący tryb życia – praca przy komputerze, brak jakichkolwiek form sportu, minimalna ilość czasu na świeżym powietrzu, do tego śmieciowe jedzenie, hektolitry wypijanej kawy… Gdy zorientowałam się, że brak ruchu i zła dieta fatalnie wpływają na moją urodę, zdrowie, samopoczucie i kondycję, postanowiłam wszystko zmienić!

Na początek zmodyfikowałam styl odżywiania i wprowadziłam do grafiku regularne spacery po parkach, łąkach, lasach. Z czasem naturalne, zdrowe życie pochłonęło mnie bez reszty. Zaczęłam zgłębiać fachową literaturę z zakresu dietetyki i kształtowania sylwetki oraz wyszukiwać ciekawostki na temat pielęgnacji skóry. Wiedzę tę wprowadziłam w życie – udało mi się wykreować wymarzoną figurę, zyskać doskonałą kondycję, trwale polepszyć samopoczucie, a także mocno poprawić stan cery i włosów.

Dziś dzielę się swoimi doświadczeniami i przekazuję wiedzę na temat zdrowia, urody oraz trenowania i modelowania ciała, publikując artykuły na portalach i blogach tematycznych. W moich tekstach znaleźć można ciekawe i przydatne porady, jak żyć zdrowo i witalnie oraz jak skutecznie zwalczać niedoskonałości figury i urody. Piszę również recenzje interesujących suplementów diety, kosmetyków, preparatów leczniczych. Zapraszam do lektury!