Nafta kosmetyczna na włosy opinie o tradycyjnej metodzie leczenia.

Łysienie to poważny problem, z którym każdego dnia zmagają się miliony mężczyzn na całym świecie. Niestety ta przykra przypadłość dotknęła również moją skromną osobę, a nadmiernie wypadające włosy spędzały mi sen z powiek przez wiele długich miesięcy. Przez ten cały czas nieustannie szukałem skutecznego środka, wypróbowując wiele leków i kosmetyków. Jednym z testowanych przeze mnie była nafta kosmetyczna, mająca w założeniu wspomagać proces regeneracji włosów, zapobiegając ich przyspieszonej utracie.

Nafta kosmetyczna – znana od pokoleń, efekty – nie zawsze skuteczna.

nafta kosmetycznaPłynna parafina to niewątpliwie jeden z najstarszych i najbardziej znanych specyfików używanych do codziennej pielęgnacji włosów. Jednak zanim zdecydowałem się na jej użycie, jak zawsze poszukałem wszystkich informacji i zapoznałem się z opiniami stosujących ją osób. Muszę powiedzieć, że zdania na temat tego preparatu były podzielone, część użytkowników chwaliła zalety, ale spora grupa wytykała najbardziej istotne wady. Producent w ulotce reklamuje oczywiście te pierwsze, informując, że nafta kosmetyczna może być stosowana do każdego rodzaju włosów. Ma sprawdzać się w pielęgnacji tych łamliwych i kruchych, wpływając również pozytywnie na stan cebulek i mieszków włosowych. Ma także odżywiać skórę głowy, przywracając jej utraconą kondycję oraz witalność niezbędną do wzrostu nowych włosków.

Wyglądało to dosyć zachęcająco, zdecydowałem się więc sprawdzić działanie doświadczalnie i zobaczyć czy zmniejszy się moja stale powiększająca się łysina. Tak jak zaleca producent, nakładałem ją na włosy na 10 minut przed ich myciem. Po kilku tygodniach zauważyłem, że stały się miększe, bardziej elastyczne i błyszczące. Jako dodatek do kosmetyków używanych w codziennej pielęgnacji nafta sprawdziła się doskonale, ale tylko i wyłącznie w tej roli. Jej ponoć korzystnego wpływu na odżywienie skóry głowy i powstrzymania łysienia nie stwierdziłem, a wypadanie włosów nadal było przyczyną mojego silnego stresu.

Profolan – opinie specjalistów potwierdzone w działaniu.

ProfolanMuszę przyznać, że po raz kolejny dopadło mnie zniechęcenie, ale tylko do momentu, kiedy odkryłem idealne rozwiązanie wszystkich moich problemów. Tym razem postanowiłem postawić na wygodniejsze w użyciu tabletki, a nie kolejny kosmetyk i zacząłem stosować Profolan, polecony przez specjalistę. To najwyższej jakości suplement diety o starannie dobranym składzie, a co najciekawsze jest przeznaczony specjalnie dla mężczyzn. Jego wysoką skuteczność potwierdzają liczne badania przeprowadzane w renomowanych laboratoriach na całym świecie, a większość użytkowników wypowiada się o nim w samych superlatywach.

Odkąd go zażywam, nie stresują mnie już wypadające włosy, ale codzienne widzę w lustrze, jak odrastają w szalonym tempie. Ma na to wpływ przede wszystkim unikalne działanie, dzięki jego składowi zawierającemu najkorzystniejsze dla organizmu dawki wyciągu ze skrzypu polnego, pokrzywy oraz l-cysteiny. Profolan skutecznie hamuje wydzielanie hormonu DHT, znacznie poprawia ukrwienie skóry głowy, jednocześnie wzmacniając uszkodzone mieszki i cebulki włosowe. Kupuję go z pośrednictwem strony internetowej producenta, który sam kieruje procesem dystrybucji. Cena kompletnej kuracji, składającej się z 60 tabletek to około 150 złotych, ale patrząc na uzyskane dzięki niej efekty, wiem, że będę ten środek zażywał regularnie. Korzystam też z atrakcyjnych promocji cenowych, dzięki którym mogę go kupić o wiele taniej.

Przeczytaj także recenzję produktu Germixil

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.