Loxon 2% i 5% opinie, efekty działania.

Przyspieszone łysienie co roku dotyka coraz większą liczbę mężczyzn na całym świecie, dla których przerzedzająca się fryzura jest przyczyną silnego stresu. Mam niestety wątpliwą przyjemność należeć do tej grupy, a stale powiększające się zakola zmusiły mnie do poszukiwania środków pozwalających szybko poradzić sobie z tym problemem. Lektura kilku specjalistycznych portali i wizyta w pobliskiej aptece skłoniły mnie do zakupu preparatu mającego w założeniu zapobiegać nadmiernemu wypadaniu włosów, płynu Loxon 2%. Po namyśle nabyłem jeszcze jego silniejszą odmianę Loxon 5%, która wymagała wizyty u lekarza, ponieważ jest dostępny jedynie na receptę.

Loxon – kuracja przeciwko wypadaniu włosów w dwóch odsłonach.

Obydwie buteleczki postawiłem na półce w łazience i zająłem się zapoznaniem z ich składem. Opinie innych Loxon 2%użytkowników są nawet pozytywne, choć niekiedy mam wrażenie, że więcej w nich pewnego rodzaju reklamy niż rzeczywistych faktów. Dlatego podchodzę do tego bardzo sceptycznie i wolę wypróbować dany środek doświadczalnie na swoich włosach. Ulotka produktu zachwala jego unikalna zawartość, którą przede wszystkim stanowi minoxidil, substancja, której wpływ na włosy odkryto zupełnie przypadkowo, testując lek na nadciśnienie tętnicze. Szybszy wzrost włosów był jednym z efektów ubocznych jego działania. Aktywizuje on uśpione komórki włosa, regulując ich pracę i jest szczególnie polecany przy łysieniu androgenowym. Tyle jednak z ciekawostek, a płyny, które zakupiłem, zawierają po prostu różne stężenia roztworu tego czynnika, odpowiednio 2 i 5 procent.

Płynu nie można stosować na uszkodzoną skórę głowy, ale ja nie mam tego typu przypadłości i rozpocząłem kurację zgodnie z zaleceniami producenta. Wmasowywałem około 2 ml preparatu w skórę głowy dwa razy dziennie bezpośrednio na łysiejące miejsca. Najpierw stosowałem słabszą odmianę, a po zużyciu całego opakowania spróbowałem mocniejszej. Dużo zachodu, dużo czasu, a efekty niestety nie były warte mojego wysiłku i wydanych pieniędzy. Łysina pozostała prawie niezmieniona, a małe ilości włosków odrastających tu i ówdzie to stanowczo za mało, aby Loxon 2 i 5% zajął stałe miejsce w mojej łazience.

Profolan – moja opinia po kilku tygodniach stosowania.

Nieco zrezygnowany postanowiłem jednak dalej szukać środka, który przywróci moim włosom utraconą gęstość i zdrowy wygląd. Specjalista powiedział mi, że może pomóc odpowiednia suplementacja organizmu, a tym, czego potrzebuję jest Profolan, tabletki zawierające składniki skutecznie zapobiegające wypadaniu włosów. Cieszą się najlepszą opinią wśród wszystkich suplementów diety dostępnych na rynku w naszym kraju i muszę szczerze przyznać, że jest ona w pełni zasłużona. Wpływ na nią ma czynnik aktywny, substancja o nazwie Grow 3, która jako jedyna skutecznie blokuje wydzielanie szkodliwego hormonu DHT, którego nadmiar może doprowadzić do uszkodzenia i w rezultacie obumarcia mieszków włosowych. Działanie wspomaga tauryna oraz witaminy i substancje mineralne odbudowujące strukturę włosa i poprawiające ukrwienie skóry głowy.

Przeczytaj także recenzję produktu Germixil

Zarażony entuzjazmem osób, które już stosowały Profolan, zakupiłem go za pośrednictwem strony internetowej jego producenta, co daje mi gwarancję, że zawsze otrzymuję oryginalny produkt. Jedno opakowanie składające się z 60 tabletek kosztuje mnie 150 złotych, ale wiem, za co płacę i często mogę też liczyć na atrakcyjne promocje. Nie muszę już z mozołem wcierać żadnych preparatów, zastąpiła je jedna tabletka połykana co rano, a moje włosy odwdzięczają się szybkim wzrostem, zdrowym wyglądem pięknym blaskiem.

Aktualizacja

Otrzymałem specjalny kod rabatowy dla czytelników bloga opinie-konsumentow.pl Kliknij tutaj aby kupić Profolan z 20% rabatem!

Comments (6)

  1. Czytałem dużo o tym płynie, w większości pozytywnie, ale nie wierzyłem, że będzie skuteczny zanim nie spróbowałem. Teraz używam go cały czas i powoli widzę pozytywne efekty. Co będzie dalej, zobaczymy.

  2. Stosuje cały czas i działa, ale na początku się przestraszyłem, bo włosy zaczęły bardziej wypadać. Jednak to normalne i robią po prostu miejsce dla nowych. Teraz już odrastają, małe i cienkie, ale chyba z czasem się wzmocnią.

  3. U mnie nic nie dało, mimo że używałem Loxon przez kilka miesięcy. Włosy nie odrosły, a skórę miałem strasznie wysuszoną. Nie wiem dlaczego u Was zadziałał. Wolę jednak tabletki i kupię Profolan.

  4. Używałem Loxon przez ponad pół roku i mogę się podzielić spostrzeżeniami na jego temat. Początkowo nie wierzyłem, że jakiekolwiek tego typu preparaty w ogóle są skuteczne, więc zacząłem akceptować to, że łysieję. Jednak coś ciągle nie dawało mi spokoju, a lektura kilku forów dyskusyjnych nakierowała mnie na Loxon. Początkowo był skuteczny, włosy odrastały, ale nie była to jakaś olbrzymia ilość, tylko meszek w kilku miejscach na głowie. Kiedy nic nie zmieniło się na lepsze po tych 6 miesiącach, to wylądował w koszu i szukałem dalej. Profolan tak jakoś kupiłem namówiony prze kolegę i teraz widzę, że było warto, a różnicę odczułem już po dwóch tygodniach, nawet jeszcze nie skończyłem pierwszego opakowania. Włosy rosną i to nie meszek, tylko normalne, mocne i myślę, że tym razem wygram z ich wypadaniem.

  5. Witam

    Skuszony pozytywnymi opiniami nabyłem Profolan – zobaczymy jak efekty. Natomiast piszę aby przestrzec przyszłe osoby podczas zakupu na stronie producenta. Otóż nikt nigdzie nie wspomniał, że jeśli wybierzemy opcję płatności kartą (nie wiem jak jest jeśli wybieramy przelew) to cenę podaje w EURO i z tegoż euro przelicza dopiero na złotówki, co przy kartach z polskich banków jest mało korzystne ze względu na wysokie przewalutowanie. Należałoby o tym wspomnieć zanim ktoś zdecyduje się na zakup (płacąc kartą). Co do wysyłki – bardzo szybka (chyba z magazynu w Polsce bo po 3-4 dniach już miałem kurierem). Sama firma produkująca Profolan – Nuvialab – jak doczytałem jest z USA. Z tego co widzę to nie ma żadnych atestów polskich ale jeśli skład jest roślinny to raczej nie ma obaw. Pozdrawiam

    1. Ktoś tam jednak wspomina o tym https://3xile.pl/wp-content/uploads/2018/08/Screen-Shot-2018-08-14-at-22.47.55.png

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.