rzęsy

Piękne i mocne rzęsy to marzenie wielu kobiet. Dzięki nim oczy wydają się większe, a spojrzenie nabiera seksapilu. Czy tylko wizyta u kosmetyczki i zrobienie sztucznych rzęs ratuje nas w sytuacji, gdy nasze rzęsy dalekie są od ideału? Otóż nie. Są sposoby na to, by rzęsy stały się mocniejsze, dłuższe i przyciągały uwagę zarówno koleżanek, jak i płci przeciwnej. Rzęsy z upływem lat starzeją się. Naturalnie stają się słabsze, bardziej kruche, delikatne. Codzienne stosowanie tuszu, zbyt agresywny demakijaż, wspomniane powyżej zabiegi przedłużania i zagęszczania dodatkowo je osłabiają. Należy wiedzieć, że faza wzrostu rzęs trwa zaledwie 2-3 tygodnie i tylko jej wydłużenie spowoduje, że rzęsy staną się mocniejsze i dłuższe. Wystarczy zatem zapoznać się z produktami, które nam w tym pomogą. Dobre odżywki do rzęs, domowe sposoby na ich odżywienie – nie ma jednego złotego środka, który sprawdzi się u każdego. Pamiętaj, że warto wypróbować kilku z opcji, by wybrać dla siebie tą najbardziej optymalną.

Czym odżywiać rzęsy?

Doskonałym domowym sposobem na ożywienie rzęs jest stosowanie olejku rycynowego. Olejek ten bowiem ma właściwości regenerujące i scalające. Stosowanie olejku na rzęsy może wymagać nieco wprawy, ale gdy już wybierzesz najlepszą metodę aplikowania produktu na włoski, po kilku próbach dojdziesz do perfekcji. Kolejnym świetnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju gotowe odżywki do rzęs. Odżywkę do rzęs należy stosować regularnie i przez nieco dłuższy czas. Musisz zastanowić się, jaka forma odżywki najbardziej do Ciebie pasuje. Są odżywki, które stosuje się wyłącznie na noc, po demakijażu oczu. Niektóre odżywki można nakładać także rano. Serum do rzęs zawiera natomiast składniki o większym stężeniu, dzięki czemu dociera głębiej, a co za tym idzie pomaga szybciej osiągnąć efekt, na którym nam zależy.

Najlepsza odżywka do rzęs

Jeśli szukasz naprawdę dobrego produktu to musisz sprawdzić EleverLash. Jest to odżywka, której regularne stosowanie już po dwóch tygodniach przyniesie pierwsze efekty. Rzęsy stają się mocniejsze, o wiele dłuższe i oczywiście gęściejsze. Odżywka ta również przyciemnia nasze rzęsy, tworząc wrażenie większych, wyraźniejszych oczu. Badania kliniczne potwierdziły jej jakość, a jej naturalne składniki sprawiają, że stosowanie odżywki jest w pełni bezpieczne. Odżywka EleverLash stymuluje cebulki rzęs, regeneruje je, sprawia że stają się mocne, co przekłada się na wygląd naszych rzęs. Teraz w prosty i łatwy sposób zadbasz o swoje rzęsy kompleksowo.

konsument

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.