Dobre sposoby na powstrzymanie łysienia – moja opinia.

łysy mężczyznaŁysienie to poważny problem dla każdego faceta, ale nie jest to powód do rozpaczy, tylko do szukania właściwego sposobu pozwalającemu temu skutecznie zapobiegać. Pamiętam, jak sam pewnego dnia spojrzałem rano w lustro i zauważyłem, że moje włosy tak jakby zrobiły się nieco przerzedzone. Początkowo to zlekceważyłem, ale po kilu miesiącach stało się to bardziej widoczne i natychmiast zacząłem działać. Niestety przez moje własne zaniedbanie zmiany zaszły już tak daleko, że nie obyło się bez użycia silnych preparatów, suplementów, a w początkowym okresie nawet leków przypisanych przez dermatologa.

Widzisz, że łysiejesz – zacznij działać natychmiast.

Dlatego ostrzegam Was wszystkich przed lekceważeniem już nawet najdrobniejszych objawów łysienia, a włosy wypadające w zwiększonych ilościach, choćby podczas mycia lub czesania, to pierwszy sygnał ostrzegawczy. Należy natychmiast działać, ale od razu uspokajam, że nie musicie od razu biec do specjalisty, a w pewnym stopniu ten niekorzystny proces można powstrzymać samodzielnie.

Zdrowie jest najważniejsze.

Nie da się ukryć, że większość z nas prowadzi wyjątkowo niezdrowy tryb życia, co odbija się szybko na stanie naszejwarzywa na straganie fryzury. Wpływa na to wiele czynników, takich jak stres, zaniedbania w kwestii higieny i niewłaściwa dieta, uboga w składniki odżywcze, witaminy i minerały. Kiedy przeładowujemy swój organizm fast foodami czy używkami, to włosy stają się kruche, zaczynają się łamać i po prostu wypadać w postępie geometrycznym. Warto natychmiast zrezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń żywieniowych, skontaktować się dietetykiem i trychologiem, którzy razem pomogą skomponować menu pozwalające przywrócić fryzurze utraconą gęstość.

Równie ważna jest higiena, a mycie głowy z pomocą leczniczych szamponów i stosowanie odpowiednich odżywek musi wejść nam w nawyk. Wszystkie te zabiegi w pewnym stopniu pozwolą powstrzymać łysienia, choć warto także zadbać o suplementację organizmu, a idealnie dobraną dawkę substancji odżywczych daje mi każdego dnia Profolan.

Przeczytaj także recenzję produktu Germixil

Profolan – witaminowe uderzenie w łysienie, efekt – najlepiej sprawdźcie sami.

ProfolanWiele osób ciągle mnie pyta, dlaczego spośród wielu innych suplementów wybrałem właśnie Profolan. Opinie o nim są jednoznaczne, a ilość zadowolonych pacjentów była wystarczającą rekomendacją. Te pozytywne opinie potwierdził również mój trycholog, choć przyznaję szczerze, że zasięgnąłem jeszcze opinii innych specjalistów. Zupełnie już uspokojony zamówiłem pierwsze opakowanie, a Profolan można bez problemu kupić prosto od jego producenta, składając zamówienie na stronie internetowej. Zapłaciłem 200 złotych za 60 tabletek, co przy dawkowaniu dwóch dziennie, gwarantuje cały miesiąc kuracji. Jednak najbardziej istotny jest skład suplementu, gwarancja wysokiej skuteczności, złożony wyłącznie z naturalnych składników. Profolan jest pełen witamin i minerałów pochodzących z popularnych ziół, pokrzywy, używanej praktycznie od stuleci w leczeniu wielu chorób skóry, w tym i głowy oraz skrzypu polnego skutecznie przeciwdziałającego wypadaniu włosów i dostarczającego im w dużej ilości jednego z najważniejszych budulców, czyli krzemu.

Te dwa składniki połączone w idealnie dobranych proporcjach, razem z aminokwasami, tauryną i l-cysteiną, tworzą Profolanczynnik Grow 3, skutecznie powstrzymujący DHT, hormon niszczący mieszki włosowe. Pierwsze efekty jego działania zauważyłem już po kilku tygodniach, a stosując Profolan ponad pół roku widzę, że:

  • włosy praktycznie całkowicie przestały wypadać,
  • błyskawicznie zaczęły odrastać, najpierw na linii czoła i w zakolach,
  • cienkie i delikatne baby-hair szybko przekształciły się w mocne i grube włosy,
  • dodatkowo odzyskały swój naturalny koloryt i momentami mam nawet wrażenie, że jest on bardziej intensywny.

Profolan pozwolił mi odzyskać nie tylko włosy, ale też nieco osłabione poczucie własnej wartości. Łysina to może i nie jest duży problem, bynajmniej zdaniem niektórych, ale ciągłe ukrywanie jej pod czapką nie należy do przyjemnych rzeczy. Warto natychmiast złożyć zamówienie na te tabletki i skorzystać z promocji, jakich dotychczas nie było. Kupując od razu dwa lub trzy opakowania, taką samą ilość dostaniemy gratis, a to już zapewnia kompletną kurację, dającą sto procent zamierzonych rezultatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.