DermoFuture DF5 opinie o popularnym zestawie na wypadanie włosów.

Większość mężczyzn, dla których problemem stało się przyspieszone łysienie, nieustannie szuka sposobów powstrzymania tego zdecydowanie niekorzystnego procesu. Są to zarówno leki, suplementy diety, jak i kosmetyki o mniejszej lub większej skuteczności, sprzedawane pojedynczo lub w zestawach. Takie często spotykane połączenie ma stanowić kompleksową kurację i jest chętnie kupowane, zwłaszcza jako prezent. Ja również zostałem kiedyś w ten sposób obdarowany i dzięki temu miałem okazję przetestować zestaw DermoFuture Precision DF 5, szampon oraz kurację w płynie, mające zapobiegać nadmiernemu wypadaniu włosów.

Szampon o uniwersalnym zastosowaniu.

DermoFuture DF 5

Wypróbowując różne szampony, zawsze sceptycznie podchodziłem do tych o zróżnicowanym działaniu na wiele przypadłości spotykających moje włosy. Podobnie było z DermoFuture DF 5, który według założenia producenta ma jednocześnie zapobiegać łupieżowi oraz przeciwdziałać łysieniu. Byłem tym nieco zaskoczony, ale nie chcąc robić przykrości dziewczynie, zacząłem codziennie myć nim włosy. Zawiera on w swoim składzie unikalną substancję o działaniu przeciwłupieżowym, klimbazol, mającą korzystny wpływ na skórę głowy, likwidującą w krótkim czasie uciążliwy łupież. Za zapobieganie wypadaniu włosów jest z kolei odpowiedzialny czynnik aktywny o nazwie HAIRNEW-2His, mający eliminować jego najważniejsze przyczyny.

Zestaw, który u mnie się nie sprawdził.

DermoFuture DF 5

Kuracja w płynie DermoFuture DF5 jest reklamowana jako nowość w dziedzinie zapobiegania łysieniu. Opinie na jej temat są zróżnicowane, ale ja wolę opierać się na własnym doświadczeniu. Tutaj też mamy do czynienia z unikalną recepturą i z wieloma składnikami odżywiającymi cebulki włosowe i pobudzającymi je do intensywnej pracy. Włosy dzięki takiemu działaniu mają mieć wzmocnioną strukturę i być lepiej zakotwiczone, przez co nie będą wypadać.

Niestety u mnie stosowanie tego zestawu nie dało rezultatów, jakich po nim oczekiwałem. Szampon co prawda dobrze się pieni, a jego zapach spodoba się każdemu mężczyźnie, ale to praktycznie jedyne jego zalety. Włosy po umyciu są odświeżone i miękkie w dotyku, jednak na grzebieniu zostaje ich tyle samo co przedtem. Podobnie nieskuteczna okazała się kuracja i mimo że wmasowywałem ją raz dziennie w osuszoną skórę głowy, nie powstrzymała wypadania włosów. Cóż, kolejny prezent i niestety następne rozczarowanie.

Przeczytaj także recenzję produktu Germixil

Profolan, to czego naprawdę potrzebowałem, efekt – odzyskałem swoje włosy.

Szampony i preparaty do wcierania są zdecydowanie nie dla mnie, dlatego szybko wymieniłem je na skuteczne tabletki, wybierając Profolan. Opinie o nim nie pozostawiają praktycznie żadnego wyboru i jeśli chcemy przeciwdziałać łysieniu, także androgenowemu lub łojotokowemu, to natychmiast należy złożyć zamówienie na stronie internetowej producenta. Cena za 60 tabletek to jedynie około 200 złotych, a efekty, jakie daje stosowanie Profolan, przejdą wasze najśmielsze oczekiwania. Ta ilość suplementu gwarantuje miesiąc kuracji, a pierwsze rezultaty są widoczne już po około 2-3 tygodniach. W moim przypadku na linii czoła i tak irytujących mnie zakolach pojawiło się mnóstwo nowych włosków, które stopniowo stawały się coraz grubsze i wyraźnie mocniejsze.

Profolan kapsułki

Stało się to możliwe dzięki temu, że Profolan ma skład, którym nie może pochwalić się żaden inny preparat mający zapobiegać wypadaniu włosów. Jest unikalny i powstał w wyniku wieloletnich badań, a najważniejszy w nim jest czynnik aktywny noszący nazwę Grow 3. Kryje się pod nią absolutnie wszystko, czego potrzebują włosy do szybkiego wzrostu i pełnego odżywienia aż po same końce. Znajdziemy tu wyłącznie naturalne, roślinne ekstrakty z pokrzywy oraz skrzypu polnego, których znaczenia w leczeniu łysienia nie da się zbagatelizować. Są pełne witamin odpowiadających za zdrowie naszych włosów, zwłaszcza z grupy A, B oraz E. Nie można zapomnieć również o wielu cennych minerałach, zwłaszcza krzemie zawartym w skrzypie, będącym jednym z najważniejszych budulców włosa. Taki skład gwarantuje skuteczność, a ja widzę ją u siebie każdego dnia. Profolan zażywam codziennie rano już od kilku miesięcy i widzę, jak moja fryzura stopniowo wraca do stanu pierwotnego, a łysienie staje się już tylko przykrym wspomnieniem. Nie warto czekać i stosować półśrodków, lepiej od razu zamówić kompletną kurację Profolanem, a w tej chwili kupując np. 3 opakowania, taką samą ilość otrzymamy gratis.

Comments (3)

  1. Używam tego zestawu od kilku tygodni, prezent od żony, więc nie miałem wyjścia ;-). Działanie takie sobie, co prawda tu i ówdzie coś odrosło, znaczy się włosy, ale szału nie ma. Myję tym szamponem włosy i tu jest ok, są miękkie i fajnie pachną, ale ten płyn to już nie za bardzo. Smarowałem głowę bo musiałem, ale łyse miejsca się nie zmniejszyły.

  2. Spróbuj tabletek. Mnie też żona terroryzowała szamponami, płynami czy ampułkami. Przestała, jak na laptopie zostawiłem jej otwartą stronę o tabletkach przeciw łysieniu. Poczytała, pomyślała i wyciągnęła wnioski. Co prawda, zanim trafiła na Profolan, to nałykałem się innych tyle, że mi bokiem wychodziły. Ale teraz biorę tylko Profolan i mam spokój. Działa, włosy sobie rosną i jest ok.

  3. O, to muszę spróbować. Nie wiem, co kobietom przeszkadza łysina, ale jak się uprą to nie ma przebacz. Trzeba coś z tym zrobić, bo nie dają żyć. Szampony i smarowanie to też mam już za sobą, efekty różne, zależy co używałem. Skoro mówicie, że tabletki są spoko, to zamówię tego Profolana, może w końcu będę miał spokój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.