Od ostatniego wpisu minęło trochę czasu, ale musicie mi to wybaczyć – mam mnóstwo pracy. I choć stres nie sięga już zenitu – jak kilka miesięcy temu, to napięte sytuacje zdarzają się ciągle – taki mamy klimat 😉 Całe szczęście, nie odbija się to więcej na moim życiu erotycznym.

Dzięki Eron Plus (i Eron Plus before, chociaż już coraz rzadziej) mogę być pewny tego, że zawsze stanę na wysokości zadania. Jak do tej pory jeszcze mnie nie zawiódł, a możecie mi wierzyć, że nie zwalniam tempa, jeśli chodzi o seks! 😉
Ostatnio natknąłem się w necie na ciekawy artykuł odnośnie problemów z potencją. I myślę, że znalazłem dokładny opis tego, co mnie dotknęło. Był to tzw. Mechanizm błędnego koła. Pierwszy raz, kiedy mój penis mnie zawiódł mógł być jednostkową sytuacją wywołaną faktycznie nasileniem stresu w moim życiu. W chwili niepowodzenia wytwarza się jednak adrenalina, która działa obkurczająco na ciała jamiste w członku. W późniejszych próbach denerwowałem się przed seksem czy dostanę erekcji, co znów powodowało wyrzut adrenaliny i zwrotne problemy z erekcją!
Jak to często bywa – wiele naszych problemów ma źródło w głowie. Warto o tym pamiętać, zanim spędzimy się w takie błędne koło!

Moje zostało całe szczęście przerwane dzięki Eron Plus. Nie wiem, czy sam dałbym radę odzyskać wiarę we własne męskie siły. Nawet jeśli – trwałoby to dużo dłużej!

Aha, i jeszcze jedna sprawa – bo kilka osób mnie o to pytało. Tak, spotykam się z Malwiną. Nie wiem, czy to coś poważnego, ale na razie jest nam ze sobą dobrze. W końcu pomogła mi w kryzysowej, a jednocześnie bardzo delikatnej sprawie. Takich kobiet szukać ze świecą! 😉

Piotr Kozłowski

Mam 37 lat, mieszkam w Warszawie, a moją pasją jest wszystko, co wiąże się ze zdrowym trybem życia. Dietetyką i tematami pokrewnymi zajmuję się od blisko 10 lat i przez ten czas ukończyłem wiele profesjonalnych kursów w tej dziedzinie. Dało mi to dużą wiedzę, solidne podstawy do sformułowania zasad zdrowego odżywiania, które najpierw wypróbowałem na sobie. Kiedyś sam borykałem się z nadwagą, a gdy różne przypadkowe diety nie dawały żadnego efektu, postanowiłem podejść do tego tematu fachowo i wreszcie udało mi się schudnąć.

Comments (4)

  1. … I żyli długo i szczęśliwie!! 😉

  2. A ja mam inny problem – czasem wszystko u mnie działa bez zarzutu, a czasem… szkoda gadać. I co z tym robić??

  3. Eron ci na pewno nie zaszkodzi, a może też pomoże? Kto nie próbuje ten nie pije szampana!!

  4. Brałbym tabletki garściami. Byle było z kim je wypróbować….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.